(14-30.11.2014)

MAGICZNY ŚWIAT LODU
4 miasta (Kraków, Łódź, Gdańsk i Warszawa), 4 areny, 30 niemal zupełnie wyprzedanych widowisk, blisko 130.000 widzów! Tegoroczny cykl przestawień Disney On Ice: Magiczny Świat Lodu był największą trasą w historii Disney On Icew Polsce. 

Doskonale przyjęte przez najmłodszą publiczność, rodziców i recenzentów przedstawienie pozwoliło, między innymi, pierwszy raz zobaczyć w Polsce na lodzie postaci z najpopularniejszego i najbardziej kasowego animowanego filmu wszech czasów, "Krainy Lodu" ze studia Disneya. Oprócz księżniczek Anny i Elsy, bałwana Olafa czy handlarza bryłami lodu Kristoffa, mali i duzi widzowie przypomnieli sobie przygody bohaterów klasycznych animacji Disneya: "Pięknej i Bestii", "Małej Syrenki" i nowoczesnego klasyka: "Zaplątanych".

Disney On Ice: Magiczny Świat Lodu to jedno z najbardziej imponujących widowisk serii Disney On Ice:

W przestawieniu występuje blisko 50 łyżwiarzy z7 krajów.

Łyżwiarze noszą w sumie 180 kostiumów.

W największej scenie grupowej - choreografii do "Na morza dnie" - pojawiają się aż 23 morskie stworzenia, oraz, oczywiście, Ariel i jej siostry syreny, rybka Florek i krab Sebastian.

Cała scenografia waży aż ok. 7 ton. Jej montaż trwa do 15 godzin. 

 

Oto kilka opinii rodziców z Facebookowego profilu Alter Art Show:

"Najlepsze widowisko z serii Disney on Ice... Polecam! Dzieci zadowolone... mama również!" (Gdańsk)

"Dzięki wam, kochani, poczułam się na chwilę znów dzieckiem. Wróćcie za rok, a na pewno będziemy na przedstawieniu. Łódź dziękuje, mówi do widzenia i czekamy z utęsknieniem"

"Polecam, wrażenia niesamowite" (Łódź)

"Alter Art Show- to coś wspaniałego... brawo za organizację i bajeczną scenerię. Pełen profesjonalizm. Polecam, bo radość dziecka bezcenna" (Kraków)

"Coś absolutnie fenomenalnego i pięknego. Gratuluję inicjatywy!" (Kraków)

"Pełen profesjonalizm! Widowisko cudne! Trzeba to zobaczyć" (Kraków)

"Było wspaniale!!! Dziękujemy!! widowisko jakich mało!! Za rok też jedziemy, nawet na drugi koniec Polski ! Rewelacja!!!!!! Polecamy! I chcemy jeszcze raz!!!!" (Kraków)

Następne widowisko Disney On Ice w Polsce planowane jest na przyszły rok. Zapraszamy na www.disneyonice.pl oraz do rejestracji do Show Newslettera na www.alterartshow.pl i śledzenia Alter Art Show na Facebooku, gdzie jako pierwsi dowiecie się o kolejnych widowiskach dla całej rodziny.

rozwiń treść
Pakiet Rodzinny

PAKIET 3 + 1. KUP 4 BILETY, ZAPŁAĆ JAK ZA 3! - dotyczy biletów w kategoriach cenowych BRĄZOWA, SREBRNA i ZŁOTA; - nie dotyczy przedstawień premierowych; - oferta ograniczona (1500 biletów na przedstawienia w Krakowie, Łodzi, Gdańsku i Katowicach; 1000 biletów na przedstawienia w Warszawie); - chcąc skorzystać z oferty podczas rezerwacji wybierz jedno miejsce i typ biletu "Pakiet 3+1" - pozostałe 3 miejsca zaznaczą się same; - pakiet ma formę jednego biletu; wszystkie osoby są zobowiązane do równoczesnego wejścia na Imprezę.

Pakiet Specjalny

BILETY NA PRZEDSTAWIENIA PREMIEROWE W SPECJALNEJ CENIE 65 lub 75 zł! - nie dotyczy pozostałych przedstawień; - wszystkie bilety (z wyłączeniem kategorii Platynowej) w specjalnej niższej cenie (Łódź, Gdańsk, Katowice: 65 zł, Warszawa i Kraków: 75zł); - oferta ograniczona – 1500 biletów na każde premierowe przedstawienie.

AKTUALNOŚCI
PYTANIA I ODPOWIEDZI
O której godzinie należy przyjść na przedstawienie?
Widzowie są wpuszczani najwcześniej na godzinę przed startem przedstawienia. Aby uniknąć spóźnienia, zapraszamy do przyjścia z wyprzedzeniem, najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem przedstawienia.
 
Ile czasu trwa przedstawienie?
Przedstawienie dzieli się na dwa akty, rozdzielone około 15-minutową przerwą (trwa w sumie ok. 120 minut).
 
Czy w halach są szatnie?
W każdej hali można korzystać z szatni (cena – 2 zł).  Uprzejmie informujemy,  że temperatura w hali wynosi około 18 ˚C. W związku z tym, szatnia nie jest obowiązkowa. Wózki dla dzieci można zostawiać w szatni.  Z uwagi na przepisy bezpieczeństwa, nie jest możliwe wprowadzanie wózków na widownię.
 
Czy przy halach znajdują się parkingi?
TAURON Arena Kraków dysponuje ponad 1300 miejscami postojowymi w wielopoziomowym garażu podziemnym i na zewnątrz, a także stanowiskami wokół hali. Wjazd do Areny znajduje się przy ulicy Lema, łączącej dwa krakowskie szlaki komunikacyjne pomiędzy centrum miasta a Nową Hutą – Al. Pokoju i Al. Jana Pawła II.
 
Płatność za parking wynosi 30 zł. Aby skorzystać z parkingu podczas imprezy, warto wykupić bilet parkingowy na stronie internetowej hali.  W dniu wydarzenia tj. na miejscu możliwa jest wyłącznie płatność gotówką.
 
Opłata za miejsce parkingowe dla autokarów wynosi  100 zł - możliwy wcześniejszy przelew ale w dniu wydarzenia płatność możliwa jest wyłącznie gotówką.
 
Dla osób niepełnosprawnych wjazd na parking jest bezpłatny (górny parking , na poziomie wejść).
 
Na terenie Atlas Areny (Łódź)znajduje się parking płatny, czynny podczas imprez. Opłata parkingowa wynosi 20 zł za cały czas od przyjazdu do wyjazdu. Miejsca postojowe obsługuje firma Parking Nova. Najbliższe parkingi bezpłatne niestrzeżone znajdują się wzdłuż al. Unii Lubelskiej i ul. Srebrzyńskiej. Miejsca parkingowe niestrzeżone znajdują się także przy dworcu Kolejowym Łódź – Kaliska.
 
Polecamy pozostawienie samochodów w mieście i dotarcie do hali środkami komunikacji miejskiej: autobusami Z-10, 80, 86, 98B, 99, 99A, tramwajem 6 (przyst. Atlas Arena), tramwajami 8, 12, 14 (przyst. Dworzec Łódź - Kaliska). Tu znajdziecie Państwo listę parkingów w okolicy Atlas Areny http://www.atlasarena.pl/index.php?page=jak-dojechac_2
 
Przy Ergo Arenieznajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów. Wjazd na parking kosztuje 20 zł dla samochodów osobowych i 30 zł dla autokarów. Dla osób niepełnosprawnych wjazd jest bezpłatny.
 
Wzdłuż ulicy Łokietka (Sopot) działa parking miejski przy Ergo Arenie: parking płatny (10zł), do 350 miejsc – otwierany w zależności od potrzeby.
 
Przy hali Torwar znajduje się ogólnodostępny bezpłatny parking. Uwaga! Liczba miejsc parkingowych jest ograniczona.  W pobliżu znajduje się też parking płatny na 90 aut. Opłata za parking wynosi 20 zł. (płatny).
 
Dla uczestników imprezy poza parkingami wzdłuż Alei Korfantego w pobliżu hali Spodek, przy Miejskim Centrum Kultury oraz Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia znajdują się parkingi z dojazdem od ul. Olimpijskiej i ul. Góreckiego. Ze względu na odbywające się we wszystkich tych obiektach wydarzenia liczba miejsc parkingowych jest ograniczona.
 
Czy w halach są wydzielone sektory dla osób na wózkach inwalidzkich?
W Kraków Arenie, miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich znajdują się na trybunach B2, B3 (wejście 2).
 
W Atlas Arenie, miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich znajdują się na wprost sceny na promenadzie nad trybunami J i L (wejście nr 1).
 
W Ergo Arenie, miejsca dla osób na wózkach znajdują się na trybunach 318 i 324.
 
W Hali Torwar, wyznaczone miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich znajdują się na balkonach nad sektorami G1/H1i nad lożą.
 
W Spodku, dla osób na wózkach i ich osób towarzyszących znajdują się w czerwonym sektorze J.
 
Przypominamy, że zarówno osoba na wózku, jak i jej opiekun muszą mieć osobne bilety na przedstawienie. Ceny biletów dla osób na wózkach inwalidzkich i ich opiekunów są takie, jak w kategorii Brązowej (55/65/75 zł w zależności od miasta). Bilety na te miejsca można kupić wyłącznie pisząc na adres  niepelnosprawni@ebilet.pl. 
 
Bilety sprzedawane są po przesłaniu skanu orzeczenia o niepełnosprawności, numeru telefonu oraz wybraniu preferowanego sposobu dostawy biletów: domowe (elektroniczne do samodzielnego wydruku ), blankietowe (koszt przesyłki pocztowej 8,50zł/kuriera 19,90zł). Miejsca te przeznaczone są tylko dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim i znajdują sie w dedykowanych dla nich sektorach. Osobie niepełnosprawnej może towarzyszyć jeden opiekun. Osoba nie poruszająca się na wózku, nie może skorzystać z tych specjalnych miejsc, dlatego że nie ma tam miejsc siedzących (poza miejscami dla opiekuna osoby na wózku).
 
Czy można wejść na przedstawienie z jedzeniem i napojami?
Tak, o ile jedzenie i napoje są w rozsądnych ilościach, a jedząc i pijąc, zachowujemy porządek wokół siebie. Dozwolone są napoje wyłącznie w butelkach plastikowych lub kartonikach o pojemności do 500 ml.
 
Czy w halach będą dostępne depozyty?
Organizator przewidział depozyt, płatny 10 zł od sztuki ,wyłącznie na przedmioty uwzględnione w regulaminie jako niedozwolone.
 
W jaki sposób można płacić podczas przedstawień?
Podczas przedstawień będzie można płacić głównie gotówką. Na wybranych stoiskach Disneya będzie można płacić kartą.
 
W Krakowie,  najbliższy bankomat (Euronet) znajduje się ok. 1,2 km od hali, na ul. Mogilskiej 122. W Łodzi, bankomat najbliższy Atlas Arenie znajduje się ok. 300 m na północny zachód (BZ WBK). Bankomat najbliższy Ergo Arenie znajduje się na ul. Gospody w Gdańsku. Przy hali Torwar, bankomat (Euronet) znajduje się przy kasach. W Katowicach - PKO BP, 0,2km Al. Korfantego 46.
 
Czy na widownię można wnosić aparaty fotograficzne?
Będzie nam miło, jeżeli  podczas przedstawień zechcą Państwo utrwalić  chwile świetnej zabawy za pomocą aparatów fotograficznych. Niedozwolone jest wnoszenie statywów, a zdjęcia muszą być robione dla celów prywatnych. Należy fotografować tak, by nie zasłaniać sceny nikomu na widowni ani nie przeszkadzać osobom siedzącym w pobliżu.
 
Czy można nagrywać przedstawienie?
Będzie nam miło, jeśli utrwalą Państwo wspomnienia ze swojej wizyty na sprzęcie nagrywającym. Przypominamy, że nagrania muszą być wykonywane wyłącznie kamerą mieszczącą się w ręku i tylko ze swojego miejsca, na własny użytek, nie mogą być kopiowane ani używane do celów komercyjnych.
 
Czy po zeskanowaniu biletu i wejściu do hali można z niej na chwilę wyjść?
Nie – bilet podlega jednorazowemu zeskanowaniu, więc osoby wychodzące „na chwilę” nie będą wpuszczane z powrotem do hali.
 
Czy moje dziecko jest za małe, aby uczestniczyć w przedstawieniu Disney on Ice?
Widowisko nie ma ani dolnego, ani górnego limitu wieku publiczności. Disney On Ice jest przedstawieniem dla całej rodziny, więc mamusie, tatusiowie, nastolatki i dziadkowie bawią się tak samo dobrze, jak dzieci!
 
Czy muszę kupować bilet dla małego dziecka, które będzie siedzieć mi na kolanach przez cały czas trwania spektaklu?
Jeśli dziecko ma mniej niż dwa lata, nie ma konieczności kupowania dla niego biletu. Dzieci powyżej 2 roku życia powinny mieć bilet; opiekunowie dzieci poniżej 2 roku życia proszeni są o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego datę urodzenia dziecka.
 
Czy moje dziecko będzie dobrze widzieć ze swojego miejsca?
To nie jest zwykłe przedstawienie na scenie, w którym akcja toczy się w jednym miejscu. Spektakl Disney On Ice: 100 lat magii Disneya ma ogromną przestrzeń sceniczną i jest w nim dużo ruchu. Widowisko nie jest grane tylko dla osób z przodu, lecz dla całego audytorium, więc lodowisko widać z każdego miejsca. Jednak to, jak blisko lodu się siedzi, zależy od ceny biletu.
 
Czym jest Feld Entertainment?
Feld Entertainment jest jednym ze światowych liderów w produkcji i prezentacji przedstawień rozrywkowych na żywo, które podnoszą na duchu i dostarczają niezapomnianych przeżyć, co roku przyciągając 30 milionów widzów. Produkcje Feld Entertainment pojawiły się w ponad 60 krajach na sześciu kontynentach. Są wśród nich Ringling Bros. and BarnumBailey, Feld Motor Sports, Disney On Ice i Disney Live!
 
Czym jest Alter Art Show?
Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób.
Jest wyłącznym promotorem w Polsce wydarzeń produkowanych przez Feld Entertainment, w tym Disney On Ice i Monster Jam.
 
W jakim języku jest przedstawienie?
Przedstawienie jest dubbingowane na język polski, podobnie, jak większość piosenek z filmów Disneya.
 
Z kim mogę kontaktować się w razie dodatkowych pytań?
W sprawach związanych z biletami prosimy o kontakt z dedykowaną infolinią Disney On Ice: 22 1228077  (uwaga! nie prowadzimy telefonicznej rezerwacji biletów). W pozostałych zachęcamy do wysłania maila na kontakt@alterart.pl.
 
Wycieczki grupowe
Osoby odpowiedzialne za organizację wyjazdów grupowych prosimy o kontakt z adresem mailowym bilety@alterart.pl w celu usprawnienia odbioru biletów oraz wejścia na poszczególne hale. Zachęcamy do przyjazdu na miejsce minimum 45 minut przed rozpoczęciem spektakli.
 
rozwiń treść
Ważne! Nasza strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Więcej informacji na temat wykorzystania plików cookies oraz na temat danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności i polityce plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki i akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę plików cookies Polityka prywatności .