(9.11-4.12.2016)

Świętuj z nami stulecie w widowisku

DISNEY ON ICE: 100 lat magii Disneya!

 

Czternaście ponadczasowych bajek,trzydzieści piosenek oraz ponad pięćdziesięcioro niezapomnianych bohaterów, w tym Anna, Elsa i Olaf z disneyowskiej Krainy Lodu! To wszystko w jednym spektakularnym show!

 

To zjawiskowe wydarzenie będzie można zobaczyć aż w 5 polskich miastach – w Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Krakowie.

Wyjątkowe przedstawienie poprowadzi Myszka Miki, która jako Mistrz Ceremonii otworzy paradę ponad 50 ulubionych postaci. Myszka Mini, Kaczor Donald, Goofy oraz wszystkie księżniczki Disneya, w tym Kopciuszek, Roszpunka, Arielka, Śnieżka oraz Tiana pojawią się na jednej tafli lodu. Odwiedzimy zimową krainę Arendell z siostrami Anną i Elsą z nagrodzonego Oscarem® i wyróżnionego nagrodą BAFTA animowanego filmu wszechczasów Kraina Lodu. Publiczność z pewnością ucieszy również obecność Olafa i Kristofa, którzy pospieszyli na pomoc Elsie.

Fascynujące przygody bohaterów produkcji ze studia Disney / Pixar,Gdzie jest Nemo? i Toy Story czy animacji Disneya Król Lew, Piękna i Bestia,Alladyn to gwarancja, że dzieci będą oglądały to widowisko z zapartym tchem

Dziedzictwo Disneya przedstawione w 14 klasycznych i współczesnych opowieściach, międzynarodowa grupa nagradzanych łyżwiarzy, energiczna choreografia oraz  piękna scenografia z pewnością oczarują młodych widzów. Dzięki 30 znanym i lubianym piosenkom takim jak Mam tę moc!, Ty druha we mnie masz i Hakuna Matata, Disney On Ice: 100 lat magii Disneya pozwoli przeżyć całej rodzinie niesamowitą przygodę, na lata pozostawiając cudowne wspomnienia.

Wybrane komentarze z Facebooka (pisownia oryginalna):

  • Przepiękne show. Fantastyczni artyści i rewelacyjne efekty. Stroje zapierające dech po prostu och i ach i każdemu polecam
  • Po występie w Krakowie - fantastycznie. Syn się dopytuje kiedy następny raz!
  • Było genialnie! Były tance, śpiewanie i oczywiście wielka radość dzieci, dziękujemy!
  • Bajecznie to mało powiedziane!!!
  • Zostaliśmy przeniesieni w świat bajek. Było super

 

Wybrane recenzje:

- zuchpisze.pl

- czasdzieci.pl

- gazeta wyborcza

- mammazine.com.pl

rozwiń treść
PYTANIA I ODPOWIEDZI
O której godzinie należy przyjść na przedstawienie?

Widzowie są wpuszczani najwcześniej na godzinę przed startem przedstawienia. Aby uniknąć spóźnienia, zapraszamy do przyjścia z wyprzedzeniem, najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem przedstawienia.

Ile czasu trwa przedstawienie?

Przedstawienie dzieli się na dwa akty, rozdzielone około 15-minutową przerwą (trwa w sumie ok. 120 minut).

Czy w halach są szatnie?

W każdej hali można korzystać z szatni (cena – 2-3 zł).  Uprzejmie informujemy,  że temperatura w hali wynosi około 18 ˚C. W związku z tym, szatnia nie jest obowiązkowa. Wózki dla dzieci można zostawiać w szatni.  Z uwagi na przepisy bezpieczeństwa, nie jest możliwe wprowadzanie wózków na widownię.

Jak powinienem ubrać się na wydarzenie Disney On Ice?
Sugerujemy, by ubrać się wygodnie. Temperatura w hali wynosi około 18˚C, więc sweter lub kurtka mogą się przydać. Zalecamy założenie praktycznego obuwia w celu swobodnego poruszania się po arenie. Wszystkie nasze widowiska oferują komfortową i przyjazną rodzinie atmosferę. Prosimy o wybór stroju zgodnie z osobistym uznaniem i zdrowym rozsądkiem. Jeśli masz więcej pytań, prześlij je na adres customerserviceeurope@feldinc.com.
 
Czy przy halach znajdują się parkingi?

-> TAURON ARENA KRAKÓW dysponuje ponad 1300 miejscami postojowymi w wielopoziomowym garażu podziemnym i na zewnątrz. Wjazd do Areny znajduje się przy ulicy Lema, łączącej dwa krakowskie szlaki komunikacyjne pomiędzy centrum miasta a Nową Hutą – Al. Pokoju i Al. Jana Pawła II.

Płatność za parking wynosi 30 zł. Aby skorzystać z parkingu podczas imprezy, warto wykupić bilet parkingowy na stronie internetowej hali. W dniu wydarzenia tj. na miejscu możliwa jest wyłącznie płatność gotówką.

Opłata za miejsce parkingowe dla autokarów wynosi 100 zł - możliwy wcześniejszy przelew. W dniu wydarzenia płatności można dokonać gotówką lub kartą w kasie nr 6. Dla osób niepełnosprawnych wjazd na parking jest bezpłatny (górny parking, na poziomie wejść).

-> Na terenie łódzkiej ATLAS ARENY znajduje się parking płatny, czynny podczas imprez. Opłata parkingowa wynosi 20 zł za cały czas od przyjazdu do wyjazdu.

Wjazd od ul. Unii Lubelskiej (bramy 3 i 4): samochody osobowe i autokary.
 
Najbliższe parkingi bezpłatne niestrzeżone znajdują się wzdłuż al. Unii Lubelskiej i ul. Srebrzyńskiej. Miejsca parkingowe niestrzeżone znajdują się także przy dworcu Kolejowym Łódź – Kaliska.
Bramy 5 i 6: wejścia dla publiczności piesze.
Więcej informacji o parkingach przy ATLAS ARENIE można znaleźć na: http://www.atlasarena.pl/index.php?page=parking

Kliknij poniżej, aby pobrać mapę (format PNG)

-> Przy ERGO ARENIE znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów. Wjazd na parking kosztuje 20 zł dla samochodów osobowych i 50 zł dla autokarów. Dla osób niepełnosprawnych wjazd jest bezpłatny.

Wzdłuż ulicy Łokietka (Sopot) działa parking miejski przy Ergo Arenie: parking płatny (10zł), do 350 miejsc – otwierany w zależności od potrzeby.

-> Przy hali TORWAR znajduje się ogólnodostępny bezpłatny parking. Uwaga! Liczba miejsc parkingowych jest ograniczona. W pobliżu znajduje się też parking płatny na 90 aut. Opłata za parking wynosi 30 zł.

Uwaga: dodatkowy parking! Dzięki współpracy z klubem piłkarskim Legia Warszawa uczestnicy widowiska "Disney On Ice: 100 lat magii Disneya" w Hali Torwar w Warszawie będą mogli w czasie trwania przedstawienia skorzystać z parkingu należącego do Stadionu Miejskiego Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego, który znajduje się naprzeciwko Hali Torwar. Wjazd na parking będzie odbywał się przez bramę nr 2. Opłata za skorzystanie z parkingu wyniesie 30 zł.

-> Dla uczestników imprezy poza parkingami wzdłuż Alei Korfantego w pobliżu hali SPODEK, przy Miejskim Centrum Kultury oraz Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia znajdują się parkingi z dojazdem od ul. Olimpijskiej i ul. Góreckiego. Ze względu na odbywające się we wszystkich tych obiektach wydarzenia liczba miejsc parkingowych jest ograniczona.

Czy w halach są wydzielone sektory dla osób na wózkach inwalidzkich?

W TAURON Arenie Kraków miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich znajdują się na platformach na poziomie A (sektory A4-A5 oraz A6-A7) (wejście 2).

W Atlas Arenie, miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich znajdują się na wprost sceny na promenadzie nad trybunami J i L (wejście nr 1).

W Ergo Arenie, miejsca dla osób na wózkach znajdują się na trybunach 318 i 324.

W Hali Torwar, wyznaczone miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich znajdują się na balkonach nad sektorami G1/H1i nad lożą.

W Spodku, dla osób na wózkach i ich osób towarzyszących znajdują się w czerwonym sektorze J.

Przypominamy, że zarówno osoba na wózku, jak i jej opiekun muszą mieć osobne bilety na przedstawienie. Ceny biletów dla osób na wózkach inwalidzkich i ich opiekunów są takie, jak w kategorii Brązowej (55/65/75 zł w zależności od miasta). Bilety na te miejsca można kupić wyłącznie pisząc na adres  niepelnosprawni@ebilet.pl.  

Bilety sprzedawane są po przesłaniu skanu orzeczenia o niepełnosprawności, numeru telefonu oraz wybraniu preferowanego sposobu dostawy biletów: domowe (elektroniczne do samodzielnego wydruku ), blankietowe (koszt przesyłki pocztowej 8,50zł/kuriera 19,90zł). Miejsca te przeznaczone są tylko dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim i znajdują sie w dedykowanych dla nich sektorach. Osobie niepełnosprawnej może towarzyszyć jeden opiekun. Osoba nie poruszająca się na wózku, nie może skorzystać z tych specjalnych miejsc, dlatego że nie ma tam miejsc siedzących (poza miejscami dla opiekuna osoby na wózku).

Czy można wejść na przedstawienie z jedzeniem i napojami?

Tak, o ile jedzenie i napoje są w rozsądnych ilościach, a jedząc i pijąc, zachowujemy porządek wokół siebie. Dozwolone są napoje wyłącznie w butelkach plastikowych lub kartonikach o pojemności do 500 ml.

Czy w halach będą dostępne depozyty?

Organizator przewidział depozyt, płatny 10 zł od sztuki ,wyłącznie na przedmioty uwzględnione w regulaminie jako niedozwolone.

W jaki sposób można płacić podczas przedstawień?

Podczas przedstawień będzie można płacić głównie gotówką. Na wybranych stoiskach Disneya będzie można płacić kartą.

W Krakowie najbliższe bankomaty znajdują się w centrach handlowych M1 (al. Pokoju 67) i Galerii Plaza (al. Pokoju 44). W Łodzi bankomat najbliższy Atlas Arenie znajduje się ok. 300 m na północny zachód (BZ WBK). Bankomat najbliższy Ergo Arenie znajduje się na ul. Gospody w Gdańsku. Przy hali Torwar, bankomat (Euronet) znajduje się przy kasach. W Katowicach - PKO BP, 0,2km Al. Korfantego 46.

Czy na widownię można wnosić aparaty fotograficzne?

Będzie nam miło, jeżeli  podczas przedstawień zechcą Państwo utrwalić  chwile świetnej zabawy za pomocą aparatów fotograficznych. Niedozwolone jest wnoszenie statywów, a zdjęcia muszą być robione dla celów prywatnych. Należy fotografować tak, by nie zasłaniać sceny nikomu na widowni ani nie przeszkadzać osobom siedzącym w pobliżu.

Czy można nagrywać przedstawienie?

Będzie nam miło, jeśli utrwalą Państwo wspomnienia ze swojej wizyty na sprzęcie nagrywającym. Przypominamy, że nagrania muszą być wykonywane wyłącznie kamerą mieszczącą się w ręku i tylko ze swojego miejsca, na własny użytek, nie mogą być kopiowane ani używane do celów komercyjnych.

Czy po zeskanowaniu biletu i wejściu do hali można z niej na chwilę wyjść?

Nie – bilet podlega jednorazowemu zeskanowaniu, więc osoby wychodzące „na chwilę” nie będą wpuszczane z powrotem do hali.

Czy moje dziecko jest za małe, aby uczestniczyć w przedstawieniu Disney on Ice?

Widowisko nie ma ani dolnego, ani górnego limitu wieku publiczności. Disney On Ice jest przedstawieniem dla całej rodziny, więc mamusie, tatusiowie, nastolatki i dziadkowie bawią się tak samo dobrze, jak dzieci!

Czy muszę kupować bilet dla małego dziecka, które będzie siedzieć mi na kolanach przez cały czas trwania spektaklu?

Jeśli dziecko ma mniej niż dwa lata, nie ma konieczności kupowania dla niego biletu. Dzieci powyżej 2 roku życia powinny mieć bilet; opiekunowie dzieci poniżej 2 roku życia proszeni są o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego datę urodzenia dziecka.

Czy moje dziecko będzie dobrze widzieć ze swojego miejsca?

To nie jest zwykłe przedstawienie na scenie, w którym akcja toczy się w jednym miejscu. Spektakl Disney On Ice: 100 lat magii Disneya ma ogromną przestrzeń sceniczną i jest w nim dużo ruchu. Widowisko nie jest grane tylko dla osób z przodu, lecz dla całego audytorium, więc lodowisko widać z każdego miejsca. Jednak to, jak blisko lodu się siedzi, zależy od ceny biletu.

Czym jest Feld Entertainment?

Feld Entertainment jest jednym ze światowych liderów w produkcji i prezentacji przedstawień rozrywkowych na żywo, które podnoszą na duchu i dostarczają niezapomnianych przeżyć, co roku przyciągając 30 milionów widzów. Produkcje Feld Entertainment pojawiły się w ponad 60 krajach na sześciu kontynentach. Są wśród nich Ringling Bros. and Barnum Bailey, Feld Motor Sports, Disney On Ice i Disney Live!

Czym jest Alter Art Show?

Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób.
Jest wyłącznym promotorem w Polsce wydarzeń produkowanych przez Feld Entertainment, w tym Disney On Ice i Monster Jam.

W jakim języku jest przedstawienie?

Przedstawienie jest dubbingowane na język polski, podobnie, jak większość piosenek z filmów Disneya.

Z kim mogę kontaktować się w razie dodatkowych pytań?

W sprawach związanych z biletami prosimy o kontakt z dedykowaną infolinią Disney On Ice: 22 1228077  (uwaga! nie prowadzimy telefonicznej rezerwacji biletów)W pozostałych zachęcamy do wysłania maila na kontakt@alterart.pl.

Wycieczki grupowe

Osoby odpowiedzialne za organizację wyjazdów grupowych prosimy o kontakt z adresem mailowym bilety@alterart.pl w celu usprawnienia odbioru biletów oraz wejścia na poszczególne hale. Zachęcamy do przyjazdu na miejsce minimum 45 minut przed rozpoczęciem spektakli.

rozwiń treść
Ważne! Nasza strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Więcej informacji na temat wykorzystania plików cookies oraz na temat danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności i polityce plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki i akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę plików cookies Polityka prywatności .